Звернення Новобузького міського голови до жителів громади

Юрий
0 0
Read Time2 Minute, 24 Second

Шановні жителі громади Новобужжя ! Давайте разом недопустимо поширення в нашому місті коронавірусу та захистимо своїх близьких!

Як ви знаєте по всій країні та в Новому Бузі було введено карантин до 24  квітня у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу — вже не працюють заклади освіти, дитячі садки, позашкільні заклади, розважальні та дитячі центри. В Новому Бузі епідемічна обстановка спокійна і контрольована. В місті немає інфікованих на коронавірус.

Рішенням міської комісії ТЕБ та НС ми посилили карантинні заходи згідно рішення Уряду та регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. А саме до 24  квітня основні обмеження такі:

– заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

–  перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

   – перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

– призупинена робота торговельних ринків всіх форм власності, що торгують непродовольчою групою товарів, тощо;

– призупинена робота об’єктів громадського харчування;

– заборонено перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах.

Я розумію, що введення карантинних заходів принесли масу незручностей та фінансових втрат, дехто можливо вважає такі заходи зайвими. Але ці заходи направлені на упередження та безпеку здоров’я мешканців. І я впевнений, що краще попередити і не захворіти, ніж потім аналізувати, що було зроблено не так.

Звертаюсь до керівників підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємців відповідально та з розумінням поставитись до ситуації. Від нас з вами залежить як на практиці будуть виконуватись карантинні заходи, як ми разом зможемо попередити поширення коронавірусу в Новому Бузі.

З розумінням поставтеся до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Перегляньте графіки роботи, по можливості надайте відпустки та організуйте дистанційні форми роботи.

Звертаюсь до батьків — діти повинні бути вдома, а не відвідувати місця масового скупчення людей.

Звертаюсь до новобужан  похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся дома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.

Дякую всім, хто вже дотримується прийнятих заходів. Ми намагаємось налагодити комфортну взаємодію мешканців із комунальними службами та організаціями та надавати допомогу тим, хто її потребує.

З міського бюджету вже виділено більше 600 тис.грн на забезпечення медиків необхідними засобами захисту та медикаментами.  Але реальність така, що навіть маючи кошти немає можливості швидко забезпечити безпеку нашим медичним працівникам. Тому звертаюсь до підприємств та бізнесу — допомогти нашим лікарям.

Відзначу, що стан дотримання карантинних заходів постійно перевірятиметься спеціальною робочою комісією у складі контролюючих служб та працівників поліції.

Впевнений, що всі ми з розумінням поставимось до тимчасових обмежень. Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.

Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Як пройде Великдень в Новобузькій громаді? Відповіді міського голови на питання від громади

В зв’язку з карантином обмежено прийом громадян міським голово. Узагальнивши запитання які отримали телефоном та в соціальних мережах надали відповіді в онлайн режимі.