Стартував чемпіонат Новобузького району з футзалу

Ирина

8 команд подали заявки на участь у турнірі. Ігри проходитимуть щосуботи починаючи з 10 годин ранку.

1 0
Read Time1 Minute, 14 Second

Вчора, 14 грудня, в м.Новий Буг стартував чемпіонат Новобузького району з футзалу, за підтримки депутата Крикуна В.Г. Змагання проводяться вже восьмий рік поспіль. 8 команд подали заявки на участь у турнірі. Ігри проходитимуть щосуботи починаючи з 10 годин ранку.

Крикун В.Г. подякував директору НК МНАУ Чорнію О.В., який кожного року надає можливість грати в спорт залі аграрного коледжу, також подякував всім футболістам та керівникам команд які заявляють про себе та беруть участь в чемпіонаті.

Першим суперником нашого Альянсу були футболісти з с. Софіївка (переважно гравці з м. Новий Буг). Проблема з якою довелось нам зіштовхнутись – відсутність ігрової практики у всіх гравців, адже останніми матчами в більшості з них були Кубок Єфремівки та День села Шевченкове. Без належних кондицій важко було протистояти награному складу софійчан. На додаток до всього в останній момент був викликаний на роботу наш основний голкіпер Олександр Стрельніков, а капітан Дмитро Костишин грав напівхворий.

З перших хвилин гра пішла за сценарієм суперника, якому вдалось забити декілька швидких м’ячів у ворота Миколи Боброва. Наші ж атаки постійно зупиняв або каркас воріт, або голкіпер Софіївки. Змінивши докорінно схему гри, в 2-му таймі нам вдалось вирівняти ситуацію на полі, але врятувати матч не вдалося. В підсумку маємо програшний дебют і бажання реабілітуватись в наступному турі.Підвіз на матч – Приходько І.В.Кращий гравець команди – Отрода Ю. Інші матчі: Динамо – Петрівка 7:8 Березівка – Родіна 2:6 Олімп – МДЮСШ (19.12.19.)