Міський голова Максим Лагодієнко провів робочу зустріч з радником обласної ради з питань АТО Вікторією Матієнко

Ирина

Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення житлом учасників АТО.

0 0
Read Time2 Minute, 31 Second

Сьогодні,11 грудня, міський голова Максим Лагодієнко провів робочу зустріч з радником обласної ради з питань АТО Вікторією Матієнко. Також участь у зустрічі взяли участь учасник АТО, інвалід Олег Сураєв,ветерани АТО –голови громадських районних організацій з питань АТО, начальник УСЗН Олена Смульська,депутат районної ради І.Бондаревська.
Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення житлом учасників АТО. Напередодні, до голови обласної ради В. Москаленко звернувся ветеран АТО, житель міста Новий Буг, Олег Сураєв щодо забезпечення його житлом. Олег проживає разом з дружиною у будинку,який належить дружині за заповітом, але власного житла не має.


Радник обласної ради з питань АТО Вікторія Матієнко поцікавилась станом справ щодо соціального захисту учасників/ветеранів АТО у Новобузькому районі відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами).
Начальник УСЗН Олена Смульська повідомила ,що в районі створено Єдиний реєстр даних учасників АТО в розрізі міської та сільських рад «Облік учасників АТО», де вноситься інформація про потреби учасників АТО. Військовослужбовці, які отримали статус учасника бойових дій взяті на облік та інформація внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків, надаються відповідні пільги та компенсації. Зібрано особові справи 342 учасників АТО, з них – 321 – учасників бойових дій, 8 осіб мають статус « Інваліда війни», 4 особи мають статус « Член сім’ї загиблого». Рішенням сесії районної ради від 29 травня 2015 року №838 внесено зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» , яку доповнено розділом 4. «Про соціальну підтримку учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців Новобузького району». Зокрема, надано знижки 50% плати за користування житлом (квартирна плата, водовідведення, вивіз сміття), комунальними послугами (газопостачання, електропостачання, водопостачання), вартості твердого палива та скрапленого газу в межах норм військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції на сході України та їх сім’ям . Скоординовано роботу всіх підрозділів для ефективного вирішення питань надання необхідної допомоги та реабілітації демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та їх сімей. р Створено Центр допомоги учасникам АТО з вирішення питань, пов’язаних з лікуванням, реабілітацією та соціальною адаптацією, надання допомоги з різних питань оформлення соціальних пільг відповідно до чинного законодавства. Фахівцями з соціальної роботи в сільських радах району та Центром допомоги учасникам анти терористичної операції зроблено обстеження та виявлено потреби мобілізованих та демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО. При можливості, в межах чинного законодавства, за рахунок державного, обласного, районного бюджетів та бюджетів міської та сільських рад надається допомога на лікування, ремонт житла, вирішення соціально-побутових проблем.Створено та функціонує «телефон довіри» щодо надання психологічної допомоги військовослужбовцям – учасникам АТО після їх звільнення з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації. Управлінням соціального захисту населення надається допомога демобілізованим та членам їх сімей у встановленні статусу «Учасник бойових дій», «Член сім’ї загиблого», «Інвалід війни».
Міський голова Максим Лагодієнко повідомив,що квартирному обліку міської територіальної громади перебувають 50 учасників АТО/ООС. Проводиться збір документів осіб, які потребують житла. Забезпечено виділення та безоплатне отримання військовослужбовцями земельних ділянок. Очільник міста проінформував,що міською ОТГ на наступний рік буде прийнята міська Програма « Турбота»,де будуть передбачені кошти на придбання житла учасникам /ветеранам АТО/ООС.
Зустріч пройшла у конструктивному руслі.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №478/2019-рп

Про призначення О.Славінського головою Баштанської районної державної адміністрації Миколаївської області