Щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 59 Second

Реагуючи на інформаційний матеріал, розміщений у засобах масової інформації, щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів Миколаївська облдержадміністрація надає роз’яснення з даного питання.

Реагуючи на інформаційний матеріал, розміщений у засобах масової інформації, щодо закупівлі обласною базою спеціального медичного постачання кисневих концентраторів   Миколаївська облдержадміністрація надає роз’яснення з даного питання.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів від 11 листопада 2020 р. № 1099 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» області виділено додаткові асигнування на забезпечення подачею кисню  в сумі 24337,8 тис гривень, з яких 6830,0 тис. гривень спрямовано на придбання кисневих концентраторів. Розпорядженням голови ОДА та наказом управління охорони здоров’я облдержадміністрації відповідальним виконавцем за закупівлю концентраторів  визначено обласну базу спеціального медичного постачання.

З метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів база звернулась до 7  постачальників медичного обладнання з запитами про надання комерційних пропозицій. Отримані відповіді свідчили про готовність здійснити поставку за умови здійснення  100 % попередньої оплати та/або відстрочкою поставки концентраторів на 20 робочих днів. Таким чином, лікарні, які надають допомогу хворим з підозрою або встановленим діагнозом СOVID-19 отримали б кисневі концентратори в кращому випадку напередодні новорічних свят.

Усвідомлюючи важливість та  вкрай обмежені терміни на вирішення питання, обласною базою спецмедпостачання було прийнято рішення закуповувати виключно ті концентратори, які наразі не потребували транспортування на митну територію України, крім того ТОВ «Глобалмедгруп» уклало договір без попередньої оплати та відстрочки поставки обладнання.  Окремо слід зазначити, що за результатами проведених торгів виникла економія в сумі 186,0 тис.грн., які також будуть спрямовані на придбання концентраторів.

Раніше повідомлялося

Віталій Кім передав 151 кисневий концентратор лікарням, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19
Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім передав 151 кисневий концентратор керівникам спеціалізованих закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.


Віталій Кім коментуючи цю подію зазначив, що збереження життя людини – є першочерговим завданням і забезпеченість киснем ліжкового фонду спеціалізованих шпиталів області для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим COVID-19 може у цьому допомогти. Наразі Миколаївщина активно працює над виконанням завдання Президента України Володимира Зеленського та Уряду щодо забезпечення киснем ліжок всіх опорних лікарень на 80%. На даний момент забезпечення точками доступу до кисню складає 537 од., а кисневими концентраторами – 245 од

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зараз готуються до здачі в експлуатацію 2 ділянки дороги Н-11

7 мин.  ·  Поточний ремонт траси Н-11 триває навіть взимку  Зимове похолодання та невелика мінусова температура не завада для роботи дорожників.  Зараз готуються до здачі в експлуатацію 2 ділянки дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв, км 298+000 – 303+000 та км 303+000 – 308+500. На сьогоднішній день там виконуються фінішні дорожні роботи.  У районі Михайло-Ларино […]