Поки школярі відпочивають – вчителі працюють

Ирина

Зустріч розпочалася з огляду “Софіївської змії” – археологічної та геологічної пам’ятки, про яку розповів науковий співробітник парку В. Генчев.

0 0
Read Time1 Minute, 4 Second

30 жовтня з відвідуванням еколого-освітнього центру РЛП “Приінгульський” відбувся семінар вчителів історії Новобузького району Миколаївщини.

Зустріч розпочалася з огляду “Софіївської змії” – археологічної та геологічної пам’ятки, про яку розповів науковий співробітник парку В. Генчев. Пройшлися вздовж Інгулу. Поспілкувалися про конференцію, яка нещодавно відбулася у м. Миколаїв – «ХІ Миколаївська обласна краєзнавча конференція: Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження». Переїхали до візит-центру, що знаходиться в, так званій, садибі Олександра Тропіна в сел. Щасливе. Тут В. Генчев розповів про історію будівництва садиби, етапи її відновлення та можливості подальшої співпраці. І. Майнінгер ознайомила присутніх з можливостями використання інтерактивної кімнати, що створюється, – бажаючі випробували інтерактивну пісочницю Briolight – Бріолайт, спробували себе у ролі пісочного аніматора – обладнання Обладнання для пісочної анімації і терапії Art&Play, придбане 2019 р. завдяки Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДАМиколаївська обласна державна адміністрація відповідно до програми Миколаївська Обласна рада. Відвідали господарські будівлі садиби – льох, старовинний холодильник, пройшлися парком, що біля садиби. І як не зробити фото на підвісному мосту через Інгул . Заступник директора О. Шепель розповів про перспективи розбудови та наповнення еколого-освітнього центру, у т.ч. технічними засобами. Вчителі продовжили свою роботу в Софіївській школі.
Дякуємо усім учасникам заходу за змістовне спілкування та побажання відкриття нових експозицій та музею. Будемо працювати далі.
Чекаємо сусідів Баштанська об’єднана територіальна громадаКазанківська Громада

РЛП “Приінгульський”

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відновлюють дах Дмитрівського сільського будинку культури

Депутати поіменним голосуванням одноголосно затвердили зміни до селищного бюджету на 2019 рік, де передбачено і поточний ремонт даху Дмитрівського сільського будинку культури.