Молодіжна рада Баштанської ОТГ провела акцію «Секретний агент»

Юрий

У 2020 році секретні агенти промоніторять діяльність депутатів міської ради та надання інших послуг у громаді

0 0
Read Time1 Minute, 33 Second

 12 листопада в актовому залі Баштанської міської ради відбулася презентація результатів акції «Секретний агент», яку провела молодіжна громадська організація, за участю менеджерки проекту, Благодійного фонду «Ласка» Лілії Атнажевої. 

      У серпні‒вересні 2019 року на території Баштанської ОТГ проходила акція «Секретний агент», у ході якої навчені члени молодіжної ради перевіряли якість надання послуг у громаді. Секретні агенти зверталися за отриманням інформації щодо переоформлення субсидії по водопостачанню й розрахункової книжки до абонентського відділу КП «Міськводоканал» та отримання довідки про місце проживання, про склад сім’ї й про стан користування земельною ділянкою до Явкинського старостинського округу.

     Агенти відзначили професіоналізм і компетентність працівників абонентського відділу КП «Міськводоканал» та Явкинського старостинського округу, безкоштовність отримання послуг. Проте їм не сподобалось, що в абонентському відділені міськводоканалу для отримання довідки чи заміни абонентської книжки треба чекати чергу, приміщення замале, мало місць для очікування і всі послуги надає один працівник. Тому секретні агенти запропонували розширити приміщення абонентського відділу, зробити доступ для людей з особливими потребами, додати місця для очікування, створити куточки для відвідувачів з дітьми та поставити декілька працівників для надання послуг.

     Щодо Явкинського ТОВК, то агенти відзначили можливість отримати деяку інформацію з інформаційних стендів, нарікали на відсутність буклетів про надання послуг. Хоча є можливість отримати від працівників територіального органу консультацію про отримання послуги за телефоном. Агенти пропонують додати можливість замовити довідку на сайті територіального органу та створити спеціально облаштоване місце для відвідувачів з дітьми, зробити ремонт у приміщенні.

“У 2020 році секретні агенти промоніторять діяльність депутатів міської ради та надання інших послуг у громаді”, – сказала на завершення Лілія Атнажева та запропонувала молодіжній раді надати свої пропозиції щодо облаштування місць для відвідувачів з дітьми.

     Секретар міської ради Людмила Луценко, яка взяла участь у презентації, запевника, що результати акції  будуть обговорені керівництвом міської ради, відповідні рекомендації нададуть всім установам для покращення надання послуг.

За матеріалами сайту Баштанської громади

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вечір- зустріч із заслуженим працівником сільського господарства

Працівники центральної районної бібліотеки провели вечір- зустріч із заслуженим працівником сільського господарства Базалієм Юрієм Васильовичем. Присутні зібралися, щоб вшанувати людину праці, людину, яка живе поруч з нами, яку здавалося б добре знаємо, маємо насолоду спілкуватись з нею, та дізналися про цю людину ще багато цікавого від нього самого .