Творча зустріч педагогів району

Ирина

В ході методично-інформаційного модуля учасники семінару розглянули питання стратегічних пріоритетів розвитку виховної галузі та реалізації комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем.

0 0
Read Time1 Minute, 18 Second

29 листопада 2019 року проведено творчу зустріч заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів району з проблеми
«Виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу Нової української школи». Захід відбувся в Вільнозапорізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2 блоками: практико-презентаційним та методично-інформаційним. Програма творчої зустрічі була насиченою, різноманітною, цікавою, носила практичний характер.

Знайомство зі школою розпочалося з візитки та екскурсії «Сучасна школа як простір розвитку інноваційного ресурсу особистості». Відвідавши під час екскурсії шкільний музей, кімнату учнівського самоврядування, тематичні куточки та локації з удосконаленим сучасним дизайном (завдяки перемогам у соціальних проектах!), переглянувши різноманітні виставками дитячої творчості, педагоги відзначили, що в закладі створено сприятливі умови для особистісного і соціального розвитку учнів, розкриття їхніх здібностей, збагачення позитивного досвіду міжособистісної взаємодії, ціннісно-орієнтованої діяльності.

В ході практико – презентаційного модуля учасникам зібрання продемонстровано калейдоскоп заходів з використання інноваційних виховних технологій у практиці вчителів школи в рамках реалізації програми «Нова українська школа у поступі до цінностей».
Презентація «Виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти» висвітлила заступник директора з виховної роботи Зубкова Н.О.

На виховні заходи «Великі права маленької дитини» та «Дружба єднає щирі серця» гостей запросили класовод Мущиніна О.А. та педагог-організатор Ус Н.Ф.

В ході методично-інформаційного модуля учасники семінару розглянули питання стратегічних пріоритетів розвитку виховної галузі та реалізації комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем.

Наприкінці творчої зустрічі освітяни ділилися враженнями та дарували теплі слова колективу закладу.
Тож щиро дякуємо адміністрації школи на чолі з директором школи Дудюк Л.Г., педагогам та учням за високий рівень проведення районного заходу.

Світлана Назарій 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Інформативна зустріч для батьків та дітей з ООП

Після групових зустрічей були проведені індивідуальні консультації для батьків і дітей з особливими освітніми потребами директором центру Каратєєвою Н.О. , для вияснення та з’ясування потреб сімей.