Забезпечення безперервності та наступності мовно-літературної освіти початкової і основної школи в умовах Нової української школи»

Юрий
0 0
Read Time30 Second

25 лютого директор школи Трофименко А.В., заступник директора Бурдєйна С.В., вчитель української мови Осипчук О.М. та вчитель-експериментатор Всеукраїнського пілотного проєкту НУШ Молінська Л.Ю. взяли участь у роботі обласної творчої групи вчителів української мови і літератури. Основна траєкторія зустрічі: «Забезпечення безперервності та наступності мовно-літературної освіти початкової і основної школи в умовах Нової української школи».

Молінська Л.Ю. представила систему і досвід роботи в пілотному класі з питання реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі і розкрила перед слухачами питання «Основні підходи до навчання учнів української мови в початковій школі відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Колегія відділу освіти, молоді, спорту і культури Софіївської громади

Відповідно до річного плану роботи 25 лютого 2021 року відбулася колегія відділу освіти, молоді, спорту і культури. Перед початком засідання колегії слово взяла директор Майорівської гімназії, яка виконала приємну місію: вручила подяки від Миколаївського обласного осередку Союзу гирьового спорту України Софіївському сільському голові В.М.Римчуку, начальнику відділу освіти, молоді, спорту і […]