Колегія відділу освіти, молоді, спорту і культури Софіївської громади

Юрий
0 0
Read Time51 Second

Відповідно до річного плану роботи 25 лютого 2021 року відбулася колегія відділу освіти, молоді, спорту і культури.

Перед початком засідання колегії слово взяла директор Майорівської гімназії, яка виконала приємну місію: вручила подяки від Миколаївського обласного осередку Союзу гирьового спорту України Софіївському сільському голові В.М.Римчуку, начальнику відділу освіти, молоді, спорту і культури С.Г.Розуменко, депутату Софіївської сільської ради С.Л.Кіжлі за всебічну підтримку спортсменів у заняттях гирьовим спортом, розвиток фізичної культури і спорту, та за допомогу команді в участі в обласних змаганнях.

В роботі колегії взяв участь перший заступник Софіївського сільського голови Компанієць В.А. Начальник відділу освіти, молоді, спорту і культури Розуменко С.Г. ознайомила присутніх з розпорядженням Софіївського сільського голови «Про затвердження Положення та складу колегії відділу освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради».

У порядку денному розглянуто ряд актуальних питань щодо організації харчування в закладах освіти в умовах карантинних обмежень та відповідно до нового Санітарного регламенту, забезпечення прозорості та відкритості у діяльності закладів освіти через роботу офіційних сайтів. По кожному питанню прийнято відповідні рішення.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В 10 школі Нового Бугу обговорили впровадження інклюзивної форми навчання у закладі освіти

Із впровадження інклюзивної форми навчання у закладі освіти важливо налагодити співпрацю між педагогами, спеціалістами ІРЦ та керівником. Задля тісної співпраці між фахівцями ІРЦ, керівником закладу освіти та педагогами 22.02.2021 відбулася нарада при директору з питання “Забезпечення якісної інклюзивної форми навчання.” Про те, як зробити це максимально просто і ефективно, розповіла […]