Спеціалісти Софіївки вивчали досвід Казанківської громади організації надання соціальних послуг

Юрий
0 0
Read Time30 Second

На прохання Софіївського сільського голови Валерія Римчука п’ять спеціалістів відділу соціального захисту населення Софіївської сільської ради Баштанського району відвідали Казанківську громаду, щоб вивчити досвід роботи в програмному комплексі «Соціальна громада». В сільській раді софіївки не впроваджено цей комплекс, тому навчалися з чого починати, як заводити справу отримувача соціальних допомог, пільг та субсидій, як підкріплювати відскановані документи, також ознайомилися з веденням журналу реєстрації звернень, формуванням звітності.

Софіївчани висловили щиру вдячність Казанківському селищному голові Олексію Асмолову, начальнику соціального захисту населення Маріанні Трофімовій, іншим працівникам за можливість вивчення досвіду нашої громади в організації надання соціальних послуг.

За матеріалами сторінки Казанківської громади

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Волейбол. V тур відкритого чемпіонату Новобузької громади. Відео

Цієї неділі в спортзалі Новобузької школи №7 пройшов V тур відкритого чемпіонату Новобузької громади з волейболу серед чоловіків. Ігри були дуже цікаві, як кажуть до останнього подиху. Результати:Динамо – МСЦ 3:0 Освіта -МДЮСШ 3:1 Новохристофорівка – Казанка 0:3 Баштанка – Кам’яне 0:3 Людмила Діброва