Відбулась позачергова ХХ сесія Казанківської селищної ради 7 скликання

Ирина

В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули два питання. З метою формування складу Госпітальної ради Східного госпітального округу Миколаївської області депутати делегували трьох представників нашої громади для роботи у раді Східного госпітального округу.

0 0
Read Time36 Second

Сьогодні о 10.00 годині відбулась позачергова ХХ сесія 7 скликання Казанківської селищної ради. В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули два питання. З метою формування складу Госпітальної ради Східного госпітального округу Миколаївської області депутати делегували трьох представників нашої громади для роботи у раді Східного госпітального округу. Казанківську громаду будуть представляти представники закладів охорони здоров‘я В. Соколов і О. Момотенко та депутат селищної ради В. Дорошенко. Також одноголосно підтримали проект рішення «Про прийняття Казанківською селищною радою повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та покладено повноваження на державних реєстраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг».
Засідання сесії пройшло злагоджено та організовано.

Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Виховна година "Толерантність - шлях до миру"

Всі разом будували квітку толерантності, працювали над визначенням толерантності, давали варіанти відповідей на різноманітні життєві ситуації.