Казанківська ОТГ. Дмитрівці вболівають за своє село

Юрий

Де працюємо і живемо – самі порядок наведемо!

0 0
Read Time1 Minute, 26 Second

Колись часто уживаний лозунг «Де працюємо і живемо – самі порядок наведемо!» знову стає актуальним і витребуваним, адже мешканці нашої громади останнім часом все більше виявляють таку ініціативу. Ось вже третій день ідуть роботи по ремонту дороги від Новоданилівського переїзду і до села Дмитрівка. Як розповіла в.о. старости с. Дмитрівка Л. Баланенко мешканці села, 17 чоловіків, взялися власними силами ремонтувати дорожнє полотно, яке вкрите вибоїнами та ритвинами. Роботи було розпочато 20 листопада. За кошти селищної ради завезено 30 тонн щебеню.

Депутат селищної ради Г. Мкртчан надав необхідний транспорт для підвезення цього матеріалу, а місцеві жителі, які відгукнулись на прохання Лідії Георгіївни, вийшли з лопатами та засипали вибоїни. Це є прикладом високої самоорганізації людей, які втілюють у життя свої власні ініціативи. Також цими днями завезено бетонні плити для облаштування та укріплення греблі, по якій щодня проїжджатимуть авто з хлібом, іншими товарами, шкільний автобус. І сьогодні 15 місцевих чоловіків, які перейнялись проблемою села, укладають бетонні плити. Депутат райради Володимир Даньков, одноосібник Микола Вчорашній організували чотири трактори з причепами для транспортування плит а також підйомний кран.
«І взагалі, якщо мовчати, нічого не робити, чекати «манну» з неба, то й нічого не буде, про наші сільські потреби ніхто не дізнається і не допоможе. В мене така місія – представляти та захищати інтереси жителів села, які довірили мені, тому і використовую надану можливість. Я завжди звертаюсь до селищного голови і кожного разу знаходжу порозуміння і дієву підтримку, за що я і громада села йому щиро вдячні» – говорить Лідія Георгіївна. 
Також Л. Баланенко висловлює щиру подяку депутату селищної ради Г. Мкртчану, депутату районної ради В. Данькову, одноосібнику М. Вчорашньому за підтримку, розуміння і співпрацю, а також небайдужим мешканцям села, які без вагань вийшли на роботу, що не залишилися осторонь і вболівають за рідне село.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вільне Запоріжжя відзначило 95-у річницю

У 2019 році село Вільне Запоріжжя відзначає 95-у річницю заснування. З цієї нагоди та до Дня працівників сільського господарства у Вільнозапорізькому будинку культури відбувся святковий концерт, була організована виставка виробів народних майстрів та виставка-конкурс на найкращу страву.