В школі запрацювала Майстерня Святого Миколая

Ирина

Вже традиційно наші учні , гуртківці Лялькового театру готують концертну програму для малечі Майорівського ДНЗ “Краплинка” та мешканців Баратівського психоневрологічного інтернату.

1 0
Read Time34 Second

Одним з найбільш значущих та казкових зимових свят є свято Миколая. Здавна це свято — особливе, хвилююче. Завжди цього дня діти чекають подарунки від свого найулюбленішого Святого.
В нашій школі запрацювала Майстерня Святого Миколая.
Уже 9 грудня школярі відкрили творчу майстерню, де створювали листівки, писали листи,вірші і т.д.Багато днів іде клопітка робота для того, щоб користь від її проведення була якомога більшою.Всі віднеслись творчо та креативно. Готуються до свята та з нетерпінням чекають цього моменту учні 1-4 класів.Вже традиційно наші учні , гуртківці Лялькового театру готують концертну програму для малечі Майорівського ДНЗ “Краплинка” та мешканців Баратівського психоневрологічного інтернату.Тож вітаємо всіх з наступаючим святом.Хай мрії здійснюються!!!!

Ирина Быцюта

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Запрошуємо на святковий захід – відкриття новобузької ялинки

Запрошуємо на святковий захід – відкриття новобузької ялинки на центральній площі міста ,який відбудеться 19 грудня в День Святого Миколая!.