Музика – це краса, яка гріє і підносить серце

Ирина

Вчитель, який досконало володіє музичним інструментом і своїм голосом – це найвища цінність у викладанні предмета «Музичне мистецтво»!

0 0
Read Time48 Second

Заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Н. Дяченко та член атестаційної комісії А. Дмитренко 5 лютого відвідали урок музичного мистецтва у 5 класі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 тема якого – «Хорова музика». Учитель Ю. Журба провела урок на високому методичному рівні. Упродовж заняття простежувалась системність у навчанні дітей, вони знають і розуміють музичну термінологію і поняття, знають імена композиторів і їх твори, які вивчались раніше. Вміють розрізняти партії, на певному рівні співати в класному хорі, тримаючи свою партію у супроводі акомпанементу. Юлія Вікторівна ознайомила учнів з історією розвитку хорового співу, починаючи з Давньої Греції до сучасності, пов’язуючи її з розвитком хорового мистецтва в хорових колективах Казанківщини.
Музична, швидка і ритмічна фізкультхвилинка, виконана учнями під «Український козачок», енергетично підбадьорила не тільки учнів, а й присутніх на уроці дорослих.
Вчитель, який досконало володіє музичним інструментом і своїм голосом – це найвища цінність у викладанні предмета «Музичне мистецтво»!

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Уряд затвердив тарифи на визначений перелік медичних послуг

У 2020 році змінено оплату на основі капітаційної ставки на одного громадянина для вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, а саме – з 1 квітня оплата за пролікований випадок з використанням методу розподілу на діагностично-споріднені групи.