1 вересня учні зустрінуть в класах!

Юрий

Прем’єр-міністр запевнив, що школярі по всій території України зустрінуться у своїх класах вже 1 вересня.

1 0
Read Time1 Minute, 26 Second

Сьогодні, 30.07.2020 року, взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з керівниками областей під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Обговорювали наразі актуальні питання щодо організації навчального року 2020/2021 та забезпечення процесу навчання в умовах адаптивного карантину, а також використання коштів субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам.

📝Нагальне для всіх батьків та викладачів питання про форму навчання у новому навчальному році. Прем’єр-міністр запевнив, що школярі по всій території України зустрінуться у своїх класах вже 1 вересня.

Підтримую ініціативу уряду до проведення 👩🏻‍🏫навчального року за партами відповідно до стану епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці. Освіта безперечно важлива, проте про здоров’я та безпеку власного життя та життя своїх рідних потрібно пам’ятати.

Нагадаю, що з 1 серпня в Україні починають діяти нові правила адаптивного карантину. Тепер епідеміологічна ситуація в регіонах України буде вимірюватися за чотирма рівнями небезпеки: зелений, жовтий, помаранчевий та червоний. В містах із високим рівнем небезпеки, такий як “червоний”, рішення стосовно карантинних обмежень будуть розглядатися окремо. Миколаївщина має великі шанси розпочати новий навчальний рік в школах, за партами. Пам’ятаймо про карантинні заходи безпеки та готуємося до навчання!

З нормами щодо організації роботи закладів освіти можна ознайомитися детально у постанові «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби 🦠 COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р.

Було наголошено на необхідності забезпечити заклади освіти книжками, завершити всі реконструкції та ремонти до 1 вересня, аби діти навчалися у відповідних умовах. Також отримали доручення тримати на контролі питання ефективного використання коштів субвенцій із державного бюджету для забезпечення навчального року в закладах освіти та створення безпечних умов для організації освітнього процесу.

Олександр Стадник 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Сесія міської ради прийняла рішення що до закладів освіти

Прийняті рішення з прийняття об'єктів освіти району