Початкова школа чи Гімназія? Як саме буде називатися запроектований заклад освіти в Новому Бузі?

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 2 Second

У понеділок, 10 серпня, заступник голови ОДА Тетяна Стахевич провела робочу зустріч для вирішення питання щодо будівництва Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

У нараді взяли участь директор департаменту освіти і науки ОДА Олена Удовиченко, заступник начальника управління капітального будівництва ОДА Денис Білосвіт, в.о директора департаменту фінансів облдержадміністрації Ольга Ротар, заступник директора департаменту  економічного розвитку  та регіональної політики облдержадміністрації Оксана Гейко, голова Новобузької райдержадміністрації Наталья Завальнюк та інші. 

Зазначимо, що рішенням сесії обласної ради від 12.06.2021 № 8 «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2020 рік» виділено 900,0 тис.грн на розроблення проєкту «Нове будівництво Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новобузької районної ради за адресою: вул. Гребеннікова, 27, м. Новий Буг Новобугського району, Миколаївської області» ( в тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення експертизи).

Враховуючи те, що з 2024 року згідно із Законом України «Про повну загальну середню освіту» в районах будуть функціонувати початкові школи та гімназії з підрозділами початкової школи органам місцевого самоврядування Новобузької ОТГ рекомендовано проаналізувати існуючу мережу закладів загальної середньої освіти  та можливості приведення її у відповідність до законодавства і надати управлінню капітального будівництва облдержадміністрації пропозиції щодо назви проєкту будівництва нової школи в м. Новий Буг.

За матеріалами Миколаївської ОДА

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Лагодієнко М.О. - Дитячі садки відкриють лише для дітей батьки яких працюють!

Сьогодні,12 серпня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету  Новобузької міської ради. Члени виконавчого комітету   розглянули  питання  порядку денного  та   прийняли відповідні рішення  по наданню дозволів на виконання земляних робіт з проведення ливневого водовідведення від багатоквартирного житлового будинку № 6 по вул. Гребеннікова в м. Новий Буг,  Надання дозволу КП НМР «Добробут» […]