Формування компетентної особистості на уроках природознавчого циклу шляхом активізації розумової і пізнавальної діяльності учнів

Ирина

В програмі семінару представлено візитівку від учнів 5-а класу, основним слоганом якої був заклик присутніх до вивчення науки хімії

0 0
Read Time34 Second

24жовтня на базі школи відбувся районний семінар-практикум вчителів хімії на тему:«Формування компетентної особистості на уроках природознавчого циклу шляхом активізації розумової і пізнавальної діяльності учнів». В програмі семінару представлено візитівку від учнів 5-а класу, основним слоганом якої був заклик присутніх до вивчення науки хімії (класний керівник І.В.Вертейко); відкритий урок у 9-Б класі на тему: «Поняття про pH розчину. Значення pH для характеристики кислотного чи лужного середовища» (вчитель А.В.Аненко). Теоретичні аспекти формування активної діяльності сучасних учнів розкрила заступник директора С.В.Бурдєйна. Вчитель інформатики Н.М.Охремчук та вчитель хімії А.В.Аненко продемонстрували майстер-класи по використанню Інтернет-ресурсів для активізації пізнавальної діяльності учнів.

Новобузька ЗОШ 1

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Голова Казанківської райдержадміністрації зустрілася з колективом КНП «Казанківська ЦРЛ»

Медичні послуги, в рамках програми медичних гарантій, будуть оплачуватися Національною службою здоров’я України за прямими договорами із медзакладами.