Конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію

Юрий

Конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2020

0 0
Read Time50 Second

В рамках обласного огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2020 році свою роботу членам обласної оглядової комісії 13 листопада 2020 року презентували первинні профспілкові організації Новобузького та Баштанського районів.

Справжнє захоплення у членів комісії викликала презентація молодого колективу Майорівської гімназії Софіївської ОТГ своєї первинки, в якій членами Профспілки є всі працівники. Очолює первинну профспілкову організацію Бєлоусов Іван Васильович.

Презентація близько трьох годин проходила в гімназії з застосуванням різноманітних форм:квестів, воркшопів, обміну досвідом роботи, відео презентацій та інформацій з використанням сучасних технологій комунікації, елементів спортивних заходів та яскравих номерів художньої самодіяльності, була креативною, цікавою і розкривала всі напрямки роботи профспілкової організації.

Участь у профспілковому заході взяли начальник відділу освіти Софіївської ОТГ Розуменко Світлана Григорівна та директор гімназії Корнійчук Оксана Володимирівна.З сайту Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти. Від себе особисто, щиро вдячна всьому колективу Майорівської гімназії, голові ППО Бєлоусову Івану Васильовичу за творчий та креативний підхід представлення профспілкової первинки, за наполегливість та жагу до перемоги. Божого Вам благословіння та перемоги.

Наталия Художник

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Ірена Носкова: Продовження теми роботи залізничної каси

Оперативна відповідь Укрзалізниці, чому по ст. Новий Буг, не можна купити квитки на дизель. В зв’язку з простоєм каси, по залізничній станції Новий Буг, з березня по жовтень, було вилучено касовий апарат, по якому продавались білети, на приміський дизель-потяг Миколаїв-Долинська в більші міста Одеської залізниці. Тимчасові незручності, можна перетерпіти, купуючи […]