«Лідер і команда». Гостей – лідерів щиро зустрічали педагоги та учні Новобузької ЗОШ І-ІІ ступенів №9

Юрий

Активісти закладу освіти презентували роботу шкільного самоврядування

0 0
Read Time42 Second

Відбулося виїзне засідання районної Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування. Тематика засідання – «Лідер і команда». Гостей – лідерів щиро зустрічали педагоги та учні Новобузької ЗОШ І-ІІ ступенів №9. Активісти закладу освіти презентували роботу шкільного самоврядування, познайомили гостей із школою та її традиціями. Спільна музична руханка сприяла гарному настрою та продуктивній роботі.

Зустріч продовжилася тренінговим заняттям «У дружбі наша сила», яке провели педагоги ЗОШ №9 Куш Т.І. та СнігурЛ.Г. Юні лідери з задоволенням брали участь в іграх та вправах, спрямованих на оволодіння навичками взаємодії в команді, на вироблення командного духу; вчилися прийомам вироблення стратегій і колективного рішення проблем.

На прикладах ігрових ситуацій учасники проявили ті навики, які так важливі для команди: комунікація, взаємодія, делегування повноважень тощо. 
З багажем нових знань та емоцій поверталися лідери додому, висловлюючи щиру вдячність колективу ЗОШ №9 та радіючи черговій зустрічі з ровесниками та однодумцями.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Роль туристсько-краєзнавчої діяльності у формуванні життєвих, громадянських та творчих компетентностей вихованців

11 березня 2020 року проведений районний семінар - практикум керівників туристсько – краєзнавчих гуртків