Інформативна зустріч для батьків та дітей з ООП

Ирина

Після групових зустрічей були проведені індивідуальні консультації для батьків і дітей з особливими освітніми потребами директором центру Каратєєвою Н.О. , для вияснення та з’ясування потреб сімей.

0 0
Read Time30 Second

В Новобузькому районному інклюзивно-ресурсному центрі 03 грудня 2019 року було проведена інформативна зустріч для батьків та дітей з ООП. В ході зустрічей вчителем-логопедом/дефектологом Ляховою А. В. була надана цікава інформація про відомих особистостей, які мали психофізичні порушення і досягли з такими порушеннями великих успіхів, для стимулу і досягнень дітей в майбутньому. Дітям були вручені солодкі подарунки.


Після групових зустрічей були проведені індивідуальні консультації для батьків і дітей з особливими освітніми потребами директором центру Каратєєвою Н.О. , для вияснення та з’ясування потреб сімей. Були надані рекомендації та проведена робота по замовленню ортопедичного взуття для дітей.


Наталья Каратеева
 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Тренінг для викладачів НК МНАУ

Проведення такого виду заходів, спонукає викладачів коледжу до впроваджння у навчальний процес нових форм і методів роботи.