Казанківська громада опікується проблемами розвитку дошкільної освіти

Ирина

На надання дошкільної освіти у селищному бюджеті на 2020 рік передбачені видатки в сумі 10 945 200 гривень.

0 0
Read Time1 Minute, 21 Second

З 1 січня 2020 року рішенням сесії селищної ради дев‘ять дошкільних закладів освіти нашої об‘єднаної територіальної громади передано в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді та спорту виконкому Казанківської селищної ради. Як повідомив начальник відділу О. Лука вже затверджено штатні розписи та врегульовано трудові відносини з працівниками дошкільних закладів.


Казанківська об‘єднана громада постійно опікується проблемами розвитку дошкільної освіти, дбає про комфортні умови маленьких вихованців, їх повноцінний розумовий і фізичний розвиток. На надання дошкільної освіти у селищному бюджеті на 2020 рік передбачені видатки в сумі 10 945 200 гривень. За рахунок бюджетних призначень з місцевого бюджету утримуються 9 садочків, з них 3 сезонні. Всього діє 19 груп, які відвідує 375 дітей та отримують заробітну плату 96 працівників. В бюджеті передбачено кошти на оплату праці, медикаменти, продукти харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, придбання господарських та будівельних матеріалів, придбання дверей та металопластикових вікон, канцелярських та миючих засобів, послуги зв‘язку і провайдерів, дератизація та дезінфекція, ремонтні роботи. Із загальної кількості дітей 70 осіб пільгової категорії, батьки яких повністю або частково звільнені від батьківської плати.
Як говорить Казанківський селищний голова О. Асмолов, ми робимо все, щоб в дитячих садочках нашої громади діти росли і розвивались в сучасних комфортних умовах, постійно дбаємо про зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів. Дитячий садок це унікальна і водночас складна система, де виконується одночасно багато функцій. Це догляд, нагляд, виховання, харчування та оздоровлення. Дитсадок – це чарівна країна дитинства, де завжди панує радість, сміх та любов. Наші працівники дошкільних закладів – найкращі, своєю турботою вони зігрівають серця і душі маленьких вихованців та ведуть їх у світ цікавого, сонячного і прекрасного.

Казанківська Громада 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

УКРАВТОДОР У 2020 РОЦІ БУДУВАТИМЕ 9 НОВИХ ОБ’ЇЗНИХ ДОРІГ

У цьому році Укравтодор готує техніко-економічне обґрунтування та проєктну документацію для додаткових об’їзних доріг: Південно-Східна об’їзна м. Дубно, Північно-Західна об’їзна м. Хмельницький, Північна об’їзна м. Біла Церква, об’їзна дорога м. Стрий, об’їзна м. Кременчук з мостом через р. Дніпро.