Методичний коучинг заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Ирина

В ході методико-інформаційного модуля учасники розглянули питання «Стратегічні пріоритети розвитку виховної галузі. Реалізація комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем та розвитку соціально-педагогічної парадигми виховання», звернувши особливу увагу на впровадження інноваційних програм та курсів, рекомендованих для використання в закладах освіти .

0 0
Read Time1 Minute, 1 Second

28 лютого 2020 року проведено методичний коучинг заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з проблеми «Традиційні та інноваційні форми і методи організації виховного процесу у сучасній школі »
В ході методико-інформаційного модуля учасники розглянули питання «Стратегічні пріоритети розвитку виховної галузі. Реалізація комплексного підходу у розв’язанні складних сучасних виховних проблем та розвитку соціально-педагогічної парадигми виховання», звернувши особливу увагу на впровадження інноваційних програм та курсів, рекомендованих для використання в закладах освіти . Педагогами – виховниками було опрацьовано: програму «Нова українська школа у поступі до цінностей» (Назарій С.В.), наскрізний інтегрований курс «Культура добросусідства»(Романова Л.П.), курс «Життєві навички активного громадянства» (Гриценко Т.В.), виховні програми з питань запобігання та протидії насильству, корисні посилання щодо теми антибулінгу (Смірнова І.В.), виховну програму з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»( Валкова І.М.).
В ході практико-презентаційного модуля проведено ділову гру «Традиційні та інноваційні форми і методи організації виховного процесу».
Експрес-повідомленнями щодо використання ефективних форм роботи у виховній діяльності ділилися педагоги-організатори: Куш Т.І.( ЗОШ №9), Прудник О.О.( ЗОШ №4), Ус Н.Ф.( Вільнозапорізька ЗОШ), Кутіна А.П.
( Новоюр’ївської ЗОШ), Стародуб С.В.( Станційна філія), Лахтіонова Л.А. ( Березнегуватська ЗОШ), Лощиніна Н.В.(Баратівська ЗОШ).


Світлана Назарій
 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Аварія поблизу Новобузької ЗОШ√10

Нагадуємо, що на даній ділянці дороги обмеження швидкості до 40км/год , але ця аварія вже не перша.