Філологічний тиждень у Майорівській гімназії

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 40 Second

Упродовж 22-26 лютого 2021 року у Майорівській гімназії в рамках предметних декад проведено філологічний тиждень.

При його плануванні, як правило, передбачається, щоб на цей період припало відзначення і Міжнародного дня рідної мови. Цьогоріч відбувався також збіг ще з однією вікопомною датою – 150-ю річницею з дня народження української письменниці, фольклористки, перекладачки, культурної діячки Лесі Українки. Таким чином, було визначено основні пріоритети при плануванні та проведенні предметного тижня.

Отож, низка заходів була наступною:- 19 лютого – бібліотечний урок до Дня рідної мови серед здобувачів освіти 1-4 класів провела шкільний бібліотекар Палашевська Н.Й.;- 22 лютого – також до Міжнародного дня рідної мови гру «Морський бій» підготували і провели між збірними командами гімназистів 5-9 класів вчителі української мови і літератури Біндюков Ю.В. та Іванова В.О.;- 23.02., у середу, – змагання відразу з двох предметів, української мови і зарубіжної літератури, – гра «Слово до слова – зложиться мова» та «У чарівному світі казки» у 5-6 класах провели педагоги Біндюков Ю.В. та Іванова В.О.- 24 лютого 7-9-класників до себе запросила літературна кав’ярня «Давайте поговоримо про … кохання», господаркою якої виступила вчителька зарубіжної літератури Кухарчук О.В.;- 25 лютого, до 150-річниці Лесі Українки (відповідальна – вчитель української мови і літератури – Корнійчук О.В.): фотоквест «Леся Українка: цікаві факти»; гра знавців життя і творчості Лесі Українки «Та, що обернулася в легенду».

Крім того, протягом тижня діти мали змогу випробувати власні сили як в особистій першості (заповнення інтерактивних аркушів «Рідна мова», «Леся Українка – квітка України», проведення онлайн-тестів з попереднім отриманням кодів), так і в командній грі (код-квест «Збери висловлювання про мову») . Кожне завдання, запропоноване організаторами, не залишилось поза увагою вихованців.

Оскільки отримано позитивні відгуки дітей після проведення заходів, можна стверджувати, що мети досягнуто – гімназистів залучено до позаурочної та позакласної роботи з предметів філологічного напрямку, підтримано здоровий інтерес та потяг до вивчення відповідних дисциплін крізь призму нестандартного їх бачення у викладанні матеріалу, його актуалізації та узагальнення.

Визначено активних учасників та переможців, яких буде нагородженго під час традиційног конкурсу IQ-2021 у квітні.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Лікарі Баштанської лікарні приїжджали вакцинувати Новобузьких лікарів

Мобільна бригада для вакцинації від коронавірусної інфекції (КНП “ЦПМСД Баштанського району”) у складі сімейного лікаря Черненко Юлії (праворуч), медичної сестри Інни Плужник (по центру) та медичного реєстратора Іваніцької Лариси (ліворуч). Були у Новому Бузі.За інформацією групи Баштанка в фейсбуці.