В Новодмитрівській ЗОШ відбулося виїзне засідання районної Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування

Юрий

Президент школи Сіренко Анастасія ознайомила присутніх з історією школи та шкільними традиціями, представила досвід роботи з організації учнівського самоврядування. Голова волонтерського загону «Грані добра»

1 0
Read Time37 Second

8 листопада 2019 року відбулося виїзне засідання районної Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування. Лідерів гостинно зустрічали педагоги та учні Новодмитрівської ЗОШ. Активісти школи в цікавій формі презентували роботу шкільної ДЮО «Веселкова республіка». Президент школи Сіренко Анастасія ознайомила присутніх з історією школи та шкільними традиціями, представила досвід роботи з організації учнівського самоврядування. Голова волонтерського загону «Грані добра» Олійник Катерина продемонструвала напрямки роботи шкільних волонтерів. Зустріч продовжилася тренінговим заняттям «Мій світ без насильства», яке провела Новак Ірина Сергіївна. Під час тренінгу учасники залюбки виконували вправи та завдання, демонструючи активну життєву позицію, вміння приймати нестандартні рішення та знаходити шляхи вирішення проблеми.


З багажем нових знань та емоцій поверталися лідери додому, висловлюючи щиру вдячність колективу Новодмитрівської ЗОШ та радіючи черговій зустрічі з ровесниками та однодумцями.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Миколаївщині триває пошук кандидатів на посади голів РДА за програмою LIFT

Програма LIFT, що стартувала за ініціативи Президента України Володимира Зеленського – це перша платформа з відбору кандидатів на провідні посади держуправління, де відбір проходить чесно і прозоро. Миколаївській області потрібні нові, відповідальні, талановиті керівники райдержадміністрацій для яких розвиток області не лише слова.Миколаївщина потребує Вас! Якщо ви: Маєте вищу освіту; Вмієте […]