Щедрувальники Майорівської школи відвідали Криворізькі розваги

Ирина

За ВЛАСНІ зароблені кошти вчора, у неділю, відвідали Криворізький цирк з майже 2,5-годинною програмою “Цирк Варадеро”, переглянули динамічний мультфільм “Шпигуни під прикриттям” за технологією 3D у кінотеатрі Multiplex!

0 0
Read Time58 Second

Нарешті традиція віншування у післяноворічний час отримала своє логічне завершення для ватаги щедрувальників Майорівської школи. Цьогорічна ідея бібліотекаря, педагога Natalya Kovalyk, підтримана організаційно та художньо завучем, депутатом Софіївської ОТГ Юрій Біндюков утілилася у дивовижне дійство для жителів довколишніх сіл громади (їх світлини, до речі, ми вже публікували). Але ж і Майорівці, Новопетрівці, антонівці, які запросили ватагу, щедро обдарувавши її всілякими гостинцями, мали змогу не тільки доторкнутися до правічних українських традицій, отримати хвилини радощів і атмосфери дива Новоріччя, а й стати мимовільними “спонсорами” щедрувальників. Адже дітлахи отримали не лише вагомі пакунки смаколиків (цукерок та печива) після закінчення обрядовості, а й за святковим столом провели бібліотечний вікенд на Водохреща, а ще – і це найважливіше!!! – за ВЛАСНІ зароблені кошти вчора, у неділю, відвідали Криворізький цирк з майже 2,5-годинною програмою “Цирк Варадеро”, переглянули динамічний мультфільм “Шпигуни під прикриттям” за технологією 3D у кінотеатрі Multiplex!
Окрема подяка за сприяння в організації заходу та участь у поїздці директору Майорівської школи Оксана Корнійчук та вчителю початкових класів Виктория Иванова! Так тримати!
Тож є підстави в учнів, педагогів для реалізації креативних проєкт та творчого лету і надалі, особливо, коли маєш прекрасну мотивацію!

Майорівська школа І-ІІ ступенів Новобузької районної ради

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту в центральній районній бібліотеці

У центральній районній бібліотеці була проведена бесіда: «Трагедія, історія, пам’ять» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.