У надемоційному матчі Кубку Миколаївської області «Вікторія» поступилася «Казанці»

Яна Хижняк

28 червня, на стадіоні смт Березнегувате команда «Вікторія» приймала «Казанку» в рамках матчу-відповіді Кубку Миколаївської області.

0 0
Read Time3 Minute, 41 Second

«Вікторія» (Березнегуватський р-н)  – «Казанка» 1:3 (1:1)

Стадіон «Колос», смт Березнегувате, +32 градуси.

Арбітри: В. Колісник, О. Мерцалов, М. Чернега. Спостерігач арбітражу: В. Міланич (усі – Миколаїв).

Голи: Юхимчук (1), Бокий (-88) – Ковтуненко (39, 69), Соловйов (82).

Попередження: Скрипниченко (4), Старовойт (32), Білоконь (62), Клеветенко (82) – Красін (45), Соловйов (82), Ковтуненко (87), Козленко (90+1).

Вилучення: Скрипниченко (65), Клеветенко (84).

До початку гри голова комітету проведення змагань Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Мариненко вручив команді «Вікторія» нагороди за перше місце у Першій лізі Зимового чемпіонату області. Також іменну нагороду та звання «Кращій гравець» Першої ліги Зимової першості області отримав гравець команди Валерій Черненко.

Нагадаємо, що у першій зустрічі «Казанка» здобула мінімальну перемогу з рахунком 2:1, тому «Вікторії» для того, щоб продовжити боротьбу за великий кубок необхідна була лише перемога. Однак і суперник поступатись своїм місцем у першій групі Кубку не збирався, тому зустріч видалася напруженою та емоційною. Градусу грі додавала ще і сильна спека, яка була у цей день.

«Вікторія» розпочала гру впевнено, на правах господаря відкрила рахунок на першій же хвилині. Влучним ударом відмітився Олексій Юхимчук. Такий рахунок команду влаштовував, але втримати його не вдалося. «Казанка» не полишала спроб атакувати суперника і на 39 хвилині заробляє штрафний удар, який успішно виконує Артем Ковтуненко. Першу половину гри суперники завершили нічийним рахунком 1:1.

На другий тайм «Казанка» додала, гравці команди активніше вели наступальні дії, частіше загрожуючи воротам опонента. На 65 хвилині Скрипниченко отримує другу жовту картку та залишає «Вікторію» у меншості. І за чотири хвилини команда пропускає ще один гол. Знову Ковтуненко відмічається влучним ударом і знову зі штрафного. Заключні 10 хвилин матчу були насичені: на 82 хвилині Данило Соловйов забиває третій і останній гол у цій зустрічі, за дві хвилини з поля йде Клеветенко, залишаючи «Вікторію» вдев’ятьох. Але і після цього господарі не припиняють боротьбу та намагаються атакувати суперника. Сил залишилося обмаль у гравців обох команд, тому цю атаку «казанківці» перервали з порушеннями правил, за що суддя назначає 11-метровий удар. За дві хвилини до завершення матчу «Вікторія» отримує шанс до мінімуму скоротити відставання, однак Дмитро Бокий не впорався з емоціями та не влучив у ворота. Незабаром фінальний свисток сповістив про те, що цей надемоційний матч завершився на користь «Казанки», яка і продовжить боротьбу за великий кубок турніру.

«З самого початку матчу захлеснули емоції, адже вже на першій хвилині був пропущений гол. Тому у першому таймі ми більше боролися з емоціями, там і команда суперника почала жорстко грати «кістка у кістку», і ми десь на емоціях. У нас вийшло дзеркальне відображення першого матчу: там ми перший тайм повністю контролювали гру, а другий тайм був сумбурний, то тут було зовсім навпаки. У перерві всіх заспокоїли, привели до ладу, внесли деякі тактичні зміни і довели гру до логічного завершення. Гра хороша була, хотів би ще похвалити суперника. Я думаю, що вони у боротьбі за малий кубок будуть претендентами на перемогу, чого я їм і бажаю. По суддівству також зауважень нема, був один спірний епізод, але він у подальшому ні на що не вплинув. Досвідчена бригада, окрема їм подяка. Своєю командою я також задоволеній: створили багато моментів, радує те, що з першої гри минув лише тиждень, а вже фізичні кондиції набагато кращі, витримали 90 хвилин, темп не збавляли, навпаки у другому таймі додали. Тому я усім задоволений. Від кожної гри ми плануємо отримувати лише перемогу. У боротьбі за великий кубок ми нікого із суперників не боїмося, навпаки хочеться спробувати свої сили із сильними командами. Всі у собі впевнені. Без страху ми рухаємося вперед та будемо грати з будь-яким суперником», — поділився враженнями наставник ФК «Казанка» Роман Левицький.

«На першій же хвилині ми забили гол, цей рахунок нас уже влаштовував, але потім команда, можливо, відчула перемогу та дала слабину. У суперника гарні виконавці, нам із трьох голів один і той же гравець зі стандартів забив два голи, міг і третій. Була нічия, потім почали програвати на нервах. Спочатку одне вилучення, потім друге. Команда на емоціях не впоралася з грою. Але навіть вдев’ятьох хлопці не здалися, продовжили атакувати та заробили пенальті, але реалізувати його не вдалося. Ми дали пробити стандарт наймолодшому гравцеві, він також не впорався з нервами. Тепер будемо боротися за малий кубок», — описав матч представник команди «Вікторія» голова ФСТ «Колос» Євген Лебідь.