Депутати Казанківської селищної ради підтримали Всеукраїнську акцію #Поверніть_гроші_громадам

Ирина

Сьогодні, 11 листопада, відбулась позачергова 19 сесія Казанківської селищної ради 7 скликання, на якій за пропозицією селищного голови О. Асмолова, депутати підтримали вищевказану ініціативу і прийняли Звернення до Голови Верховної Ради України Д.О.

0 0
Read Time3 Minute, 13 Second

З метою захисту інтересів громад Асоціація міст України оголосила Всеукраїнську акцію: «Поверніть гроші громадам!» та запросила органи місцевого самоврядування України долучитися до неї, розглянути зазначену ініціативу та підтримати її. Справа в тому, що 5 листопада оприлюднений на сайті Верховної Ради України поданий Урядом проект Державного бюджету на 2020 рік, який не враховує пропозиції і зауваження Асоціації міст України та зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені передані повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані державою повноваження, унеможливить надання необхідних послуг громадянам та виконувати програми економічного та соціального розвитку громад. Для Казанківської об‘єднаної територіальної громади зменшення доходів становить 17,7 млн. грн..
Сьогодні, 11 листопада, відбулась позачергова 19 сесія Казанківської селищної ради 7 скликання, на якій за пропозицією селищного голови О. Асмолова, депутати підтримали вищевказану ініціативу і прийняли Звернення до Голови Верховної Ради України Д.О. Разумкова та Прем’єр-міністра України О.В. Гончарука щодо фінансового забезпечення потреб мешканців територіальної громади (текс звернення читайте нижче).


КАЗАНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Казанківського району Миколаївської області
Р І Ш Е Н Н Я

11 листопада 2019 року № 488/19 ХІХ сесія 7 скликання

смт Казанка

Про Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади Казанківської
селищної ради

На підставі пункту 23 частини першої статті 26, частини першої статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України, проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», заслухавши та обговоривши інформацію заступника селищного голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна О. Шевчук, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати ініціативу Асоціації міст України та долучитися до Всеукраїнської акції: «Поверніть гроші громадам!» щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади (проект Звернення додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності.


Селищний голова О.Асмолов

Голові Верховної Ради України
Разумкову Д.О.

Прем’єр-міністру України
Гончаруку О.В.

ЗВЕРНЕННЯ
Казанківської об’єднаної територіальної громади
щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади

Поданий Урядом проект Державного бюджету України на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання необхідних послуг громадянам.
Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України, зокрема, громадян нашої громади, у медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освітніх послугах та уникнення соціальної напруги в суспільстві, закликаємо Вас:
1. У проекті Державного бюджету України на 2020 рік:
1.1. підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;
1.2. встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд. гривень, у тому числі 38760,5 тис. грн. для бюджету Казанківської селищної ради, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з державного бюджету в розмірі 14,6 млрд. гривень, у тому числі 5843,9 тис. грн. для селищного бюджету на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
1.3. спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;
1.4. забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв’язку;
1.5. передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в обсязі не менше 20 млрд. гривень та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.
2. Негайно перерахувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, передбаченої у Державному бюджеті України на 2019 рік, та перехідних залишків субвенції з 2018 року.
Прийнято на 19 сесії Казанківської селищної ради
(рішення № 488/19 від 11 листопада 2019 року)

З повагою селищний голова Олексій АСМОЛОВ

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Анонс. Засідання виконкому Новобузької міської ради

Засідання виконавчого комітету відбудеться 12.11.2019 р. о 10 год. в актовому залі Новобузької міської ради!