Баштанська міська рада направила медичним закладам громади близько мільйону гривень

Юрий

Мільйон гривень додатково на медичних закладів виділила міська рада Баштанки. Сесія була проведена на подвір’ї

0 0
Read Time1 Minute, 10 Second

26 березня 2020 року відбулось засідання 45-ої  позачергової сесії Баштанської міської ради 7-го скликання.

Сесію провів  голова  ради  Іван Рубський.

На подвір’ї Баштанської міської ради були присутні депутати міської ради, керівники  структурних підрозділів міської ради.

 Депутати міської ради, присутні на сесії, одноголосно проголосували за проекти рішень сесії та депутатський запит депутатів Віталія Грицюка й Володимира Онищука щодо направлення всього фонду депутатських коштів на підтримку лікарні. На закупівлю медичного обладнання (апарату штучного дихання) та засобів особистого захисту, знезараження та дезінфекції. Так, КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги» отримає 100 тис. грн та КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» – 940 тис. грн.

Також депутатський корпус не підтримав надання дозволу на придбання  спорткомплексу ТДВ «Зоря Інгулу».

Відеозапис за посиланням: Відеозапис

На розгляд сесії було винесено 5 питань:

  1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2019 року №2.
  2. Про надання дозволу на придбання нежилого об’єкту спорткомплексу.
  3. Про внесення змін до міського бюджету Баштанської міської ради на 2020 рік.
  4. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту із землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.
  5. Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства(спілка власників корів «МІЛКА», с.Явкине).

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнт одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 5 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 3 випадки; […]