Миколаївська облдержадміністрація бореться за кожну громаду

Ирина

«Ключовим в цьому процесі для мене, як керівника обласної адміністрації, є спроможність громад, адже тільки сильна громада може забезпечити людям високий рівень життя. При цьому, для мене залишається важливим фактором збереження принципу добровільності»

0 0
Read Time40 Second

5 грудня Казанківський селищний голова О. Асмолов взяв участь у робочій зустрічі голови облдержадміністрації О. Стадніка щодо обговорення питання про внесення змін до перспективного плану формування територій громад області. «Ключовим в цьому процесі для мене, як керівника обласної адміністрації, є спроможність громад, адже тільки сильна громада може забезпечити людям високий рівень життя. При цьому, для мене залишається важливим фактором збереження принципу добровільності», – зазначив у своїй промові О. Стаднік. В ході дискусії визначили, що в межах Казанківського району існуватиме дві об’єднані територіальні громади: Володимирівська та Казанківська. І якщо до Казанківської ОТГ питань майже не було, то Володимирівська має укрупнюватись, аби відповідати встановленим вимогам. Керівник громади запевнив, що має всі засоби і можливості для цього.
Миколаївська облдержадміністрація продовжує працювати над внесенням змін до Перспективного плану формування територій громад. і бореться за кожну громаду!

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАССР У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Відповідно до частини другої підпункту 1 пункту 1 прикінцевих та перехідних   положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо   харчових продуктів» (далі – Закон України) від 22.07.2016р. № 1602-VII  з 20 вересня 2017 року в Україні набувають чинності норми, що передбачають   запровадження системи аналізу небезпечних факторів та […]