Баштанська громада вже вдруге отримала головну нагороду «Кришталь року – 2019»

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 6 Second

   19 листопада відбулась церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року».

   У 2019 році в оцінюванні бюджетної прозорості взяли участь 106 об’єднаних територіальних громад. Оцінювання спирається на струнку методологію і підкріплене даними.  Методологію розробленою Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Ця ж методологія використовувалася і в минулому році.  Вона дає розуміння, який він – ідеально прозорий бюджетний процес, і відповідь, на якому рівні зараз знаходиться бюджетна прозорість в конкретній громаді. Але найголовніше — процес оцінювання працює як інструмент просування бюджетної прозорості та досягнення «ідеальної картини майбутнього». 

   Переможцями головних номінацій стали громади, які набрали найбільше балів по трьох параметрах.

  Баштанська громада вже вдруге отримала головну  нагороду – «Кришталь року», адже наша громада  набрала найвищий загальний бал.

   Премія «Кришталь року» та оцінка бюджетної прозорості 2019 року – це партнерська робота Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через консорціум виконавців програми USAID DOBRE, Представництва Європейського Союзу через Програму «U-LEAD з Європою» і  громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Індекс прозорості місцевих бюджетів та методологію його оцінювання розроблено Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

за інформацією сайту Баштанської отг

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Уряд визначив стандарти доступності закладів освіти

Програма діяльності Кабінету Міністрів України окрім визначених цілей, які реалізовуватиме Міністерство освіти і науки, містить стандарт доступності публічних сервісів та послуг у сфері освіти. Зокрема, стандарти доступності закладів освіти, що мають бути реалізовані в Україні, містять умову, що час підвезення дітей до опорного закладу має складати не більше 30 хвилин […]