Новобузька лікарня поповнилася сучасним медичним обладнанням

Юрий

КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» через Prozzoro закупила велику кількість ліків, засобів індивідуального захисту та обладнання, необхідного для лікування хворих на COVID-19 з проведенням постійного моніторингу їхнього стану, оновило інструментарій для лапороскопічної, ендоскопічної та класичної хірургії

1 0
Read Time49 Second

За для виконання стратегії розвитку закладів охорони здоров’я Новобузької ОТГ та згідно фінансового плану на 2021 рік, прийнятого депутатами Новобузької міської ради КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» через Prozzoro закупила велику кількість ліків, засобів індивідуального захисту та обладнання, необхідного для лікування хворих на COVID-19 з проведенням постійного моніторингу їхнього стану, оновило інструментарій для лапороскопічної, ендоскопічної та класичної хірургії.

Кабінет окуліста (кабінет 23 поліклініки) поповнився автоматичним рефрактометром для сучасної діагностики хвороб ока та ефективності корекції зору за допомогою окуляр, лінз чи хірургічного втручання. На обладнанні працюють лікарі-офтальмологи закладу Ірина Атаходжаєва та Світлана Лошакова.

Для покращення амбулаторної роботи акушер-гінекологів в кабінет 27, 29 поліклініки придбано сучасні відеокольпоскопи для раннього виявлення хвороб жіночих статевих органів, зокрема онкологічних. Метод обстеження на новому обладнанні освоїли всі лікарі акушер-гінекологи закладу. Районний акушер-гінеколог, завідуюча пологовим відділенням, лікар першої кваліфікаційної категорії Наталія Фількевич разом з колегами допомагає майбутньому лікарю акушер-гінекологу Новобузької лікарні Анні Овчаренко стати висококваліфікованим спеціалістом з жіночих хвороб.

За матеріалами сторінки Новобузької міської ради.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Софіївський гранітний кар'єр розпочав весняні роботи з ремонту доріг

Шевченко А.В. "В этом году уже вывезено порядка тридцати тон мусора на участке от Воссиятского до Нового Буга при том что осенью мы уже выполняли уборку обочин дороги Р55"