Відбулося обговорення засідання госпітальної ради округу з медиками Новобузької центральної районної лікарні.

Ирина

Завальнюк Н.В. довела до відома : на засіданні було вирішено що Новобузька ЦРЛ та Баштанська ЦРЛ залишатимуться рівноцінними в східному госпітальному окрузі.

4 0
Read Time56 Second

Сьогодні, 26 листопада, відбулося обговорення засідання госпітальної ради округу з медиками Новобузької центральної районної лікарні. Завальнюк Н.В. довела до відома : на засіданні було вирішено що Новобузька ЦРЛ та Баштанська ЦРЛ залишатимуться рівноцінними в східному госпітальному окрузі. 

Барилюк В.О. звернулась до міського голови щодо додаткового фінансування потреб лікарні в ремонтах та закупівлі нового обладнання. Максим Олександрович пообіцяв розглянути ці питання на бюджетній комісії міської ради та включити в бюджет 2020 р. Також міський голова дав обіцянку забезпечити житлом медиків (за можливості).

Лучний М.М. доповнив, що доцільніше буде спочатку придбати нове обладнання, а вже потім – ремонти, адже стіни не лікують, а з новим обладнанням будуть нові можливості для лікування.

Купчика Є.П. дуже турбувало питання, чи є гарантія того, що Новобузька ЦРЛ продовжуватиме своє існування.

Гордаш Н.Ю. додала, що в терапевтичному відділенні стоять меблі, які зустрічали її 26-ти річну, яка прийшла працювати до лікарні, а зараз вона вже 10 років, як на пенсії.

Тож чикаємо на рішення області з приводу лікарні, та додаткового фінансування з міського бюджету наступного року.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вихованці Новобузького ЦПРДЮ відвідали районну бібліотеку

Діти переглянули матеріали, які надали їм співробітники бібліотеки, про життєвий шлях громадського діяча Спиридона Черкасенка.