Про надання медичної допомоги населенню області за минулий тиждень

Юрий
1 0
Read Time1 Minute, 2 Second

Щодня медики Миколаївщини надають населенню області якісну та своєчасну медичну допомогу, рятуючи тисячі життів.

За сухими цифрами статистики ховаються людські долі та історії хвороб і одужання. Подекуди лікарі стають справжніми чарівниками, перемагаючи у справжніх запеклих боях за здоров’я людини.

Ось лише деякі показники роботи медичної галузі області за минулий тиждень (період з 10 по 16 березня).

На первинному рівні надано медичну допомогу в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини 15810 особам, центрах первинної медико-санітарної допомоги – 37596 особам, поліклінічних відділеннях/поліклініках – 50216 особам.

Госпіталізовано 3322 дорослих, 779 дітей. Виписано 3326 дорослих, 781 дитина.

За тиждень в ході дільничної роботи здійснено 2367 візитів сімейних лікарів та інших фахівців на дім.

У відділення інтенсивної терапії (реанімації) госпіталізовано 317 хворих, виписано 245 осіб.

За минулий тиждень 332 миколаївця здали кров до обласної станції переливання крові, з них 121 – стали донорами вперше. За цей період заготовлено  166,5 л цільної донорської крові. Закладам охорони здоров’я надано 304 доз крові.

Надання медичної допомоги бійцям АТО залишається одним з пріоритетних напрямків роботи медичної галузі області та знаходиться на постійному контролі в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.

Кількість учасників АТО, яким надано медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Миколаївської області, становить 117 осіб.

Стаціонарну допомогу отримали 18 осіб, амбулаторну – 98 осіб.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В ОДА відбулась регіональна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У понеділок, 16 березня, в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Бичкова та за участі заступників голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі, Олександра Коваленка, керівників структурних підрозділів ОДА, профільних служб відбулась регіональна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації з питань посилення заходів спрямованих […]

Вам Може Сподобатися