Дві години громадської роботи-і ось,результат!

Юрий
1 0
Read Time44 Second

Ірена Носкова

Глянув на однокімнатну квартиру Максим Шляма,і…покачав головою…

Потрібно все робить не так! Молодій сім’ї,даруємо додаткові квадратні метри! Тут,десь взявся зварювальний апарат(Прищепа В.І),стянулась арматура,принеслись інструменти, почалась робота! Зварювальник Осипчук Дмитро,розпланував ”квадратуру”,і почав вправно підганяти житло.

В свою чергу,підприємець Шашкєєв О.О.,надав транспортний засіб,який доставив житло до місця дислокації,тобто на стовб. Жеревчук Василь,скеровував не лише транспортом,а й сам прийняв участь в підмайстерних роботах! Що ж це за новобудова,без євроремонту? Максим,виніс балончик з фарбою,і власноруч пофарбував споруду.

Коли робота зроблена,і встановлено житло лелекам,залишилось одне,облюбувать хатинку…а нам,дочекатись,чи прилетять в нове помешкання птахи,зроблене небайдужими людьми нашої громади! Будьмо уважними,не лише по відношенню до ближнього,а й до природи!

А ми,і є природа! Всім гарного настрою! Бо в нашій Новобузькій громаді,він ГАРНИЙ!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Денис Шмигаль: З 11 травня ми починаємо зняття перших карантинних обмежень

Стабільна ситуація з захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи позачергове засідання Кабінету Міністрів у понеділок, 4 травня. «Уряд в першу чергу зацікавлений, аби якомога швидше запустити всі сфери економіки, які призупинилися через епідемію. […]