Новобузька міська рада не знайшла 22тис. гривень для військового комісаріату

Ирина
0 0
Read Time43 Second

24 лютого на засіданні сесії Новобузької міської ради виступив з проханням про матеріальну допомогу військовий комісар Новобузького військового комісаріату Писаренко І.В.

Йшла мова про 22 тис.грн, котрі комісар просив виділити на ремонт в Новобузькому військовому комісаріаті. Сума не велика, але міський голова порадив звернутися до Новобузької районної ради за допомогою.

Прослухавши невелику дискусію з приводу чий військкомат, та хто його має утримувати, депутат Новобузької міської ради Старченко В.О. піднявся з місця і прокоментував :

” Щоб Ви там не стояли на трибуні, звернувся він до військового комісара, давайте я вам після цього, перерахую ці кошти (22 тис. 800 грн.) зі свого підприємства. Ми перерахуємо — і забудете за це”.

Депутата Старченка підтримали присутні в залі оплесками.

Новобузька міська рада не змогла віднайти в своему бюджеті 22 тисячі гривень на облаштування военкомату.

На ремонт военкомату, створення нормальних умов та пожажної безпеки, до міської ради звернувся военком, з проханням виділити 22 400 гривень. Нажаль міський голова та депутати не змогли віднайти в бюджеті таких коштів. Не виділення коштів могло поставити під питання існування военкоматту в Новому Бузі.Нагадаю що Новобузька лікарня не отримала статус опорного лікарняного закладу.

Опубліковано Тут.інфо Четвер, 27 лютого 2020 р.

Нагадуємо: депутат Старченко В.О. в січні місяці мав наміри скласти свої повноваження в протест з бездіяльністю міської ради.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відбулось публічне представлення звіту про виконання бюджету за 2019 рік Казанківської селищної ради

Зала була вщент заповнена, всі зосереджено, з великою увагою слухали доповідача.