Податкова міліція Миколаївщини запрошує на службу

Ирина

На службу до підрозділів податкової міліції приймаються на добровільних засадах особи, придатні до військової служби і які здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на службу: вища освіта за фахом фінансово – економічного чи юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

0 0
Read Time1 Minute, 21 Second

Головне управління ДФС у Миколаївській області, з метою комплектування підрозділів податкової міліції, запрошує кандидатів для проходження служби в оперативному управлінні та слідчому управлінні фінансових розслідувань. На службу до підрозділів податкової міліції приймаються на добровільних засадах особи, придатні до військової служби і які здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на службу: вища освіта за фахом фінансово – економічного чи юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Стосовно осіб, які приймаються на службу в податкову міліцію, проводиться спеціальна перевірка, яка включає в себе перевірку за місцем мешкання, на відсутність судимості, проведення медичного огляду та інших перевірок, передбачених чинним законодавством. Після прийому на службу присвоюється спеціальне звання податкової міліції, із зарахуванням в кадри податкової міліції ДФС. Військовозобов’язані, зараховані в кадри податкової міліції ДФС, у встановленому порядку знімаються із загального військового обліку і перебувають на спеціальному обліку ДФС. Грошове забезпечення працівників податкової міліції включає в себе оклад за посадою, оклад за спеціальне звання, надбавку за вислугу років та інші щомісячні та додаткові види грошового забезпечення (премії, надбавку за роботу в умовах режимних обмежень, за високі досягнення у праці і т.д.). Можливе просування по службі. Особи рядового і начальницького складу податкової міліції користуються правами, пільгами, гарантіями відповідно до законодавства. Пенсійне забезпечення осіб рядового і начальницького складу та членів ії сімей здійснюється в порядку, встановленому законодавством для військовозобов’язаних. За додатковою інформацією звертатись до управлінні по роботі з персоналом ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 50-19-08 або штабу оперативного управління ГУ ДФС у Миколаївській області за телефоном (0512) 37-03-14.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В селах Дмитро-Білівка і Дмитрівка Казанківського району запроваджено систему «Соціальна громада»

Віддалені села нашої об‘єднаної громади отримали технічне обладнання для обробки звернень громадян і на місці, за допомогою цього програмного комплексу, будуть отримувати відповідні соціальні державні допомоги.

Вам Може Сподобатися