Самовільне зайняття земельної ділянки. Депутат сільської ради на Миколаївщинні відповідатиме перед законом

Яна Хижняк

Депутат сільської ради на Миколаївщині визнаний винним у самовільному захопленні земельної ділянки лісового фонду площею 6 га, повідомляє Прокуратура Миколаївської області.

0 0
Read Time49 Second

Депутат сільської ради на Миколаївщині визнаний винним у самовільному захопленні земельної ділянки лісового фонду площею 6 га, повідомляє Прокуратура Миколаївської області.

Вироком Березнегуватського районного суду депутат Любомирівській сільської ради Березнегуватського району визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України – самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному воласнику.

Згідно з вироком суду, депутат, не маючи будь-яких законних підстав самовільно зайняв земельну ділянку лісового фонду площею 6 га, який знаходиться в постійному користуванні ДП «Березнегуватське лісове господарство» Обробив і засіяв сільськогосподарськими культурами – затятим ячменем і соняшником.

Протиправними діями вказаної особи державі завдано збитків в розмірі 197 тис. Грн. Обвинуваченому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 210 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3570 грн. На користь держави стягнуто зібраний з самовільно зайнятій ділянці урожай на загальну суму 38 тис. грн

В даний час вирішується питання про стягнення з обвинуваченого на користь державі збитків, завданих злочином в сумі 197 тис. грн.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури

Известия Николаева

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

COVID-19. Хто винний в смерті людей які не отримали ліки вчасно?

Міністерство охорони здоров’я звинувачують у смерті двох людей через провал закупівлі ліків, але МОЗ перекладає відповідальність на місцеву владу інформує