Збори з приводу педведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту

Ирина

Проведено збори керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Миколаївської області, щоб підбити підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2019 рік та визначити основні завдання на 2020 рік.

0 0
Read Time40 Second

Сьогодні , 23 січня , провели збори керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Миколаївської області, щоб підбити підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2019 рік та визначити основні завдання на 2020 рік.

Подякував усім за підготовлені доповіді, але за статистикою ми маємо бачити реальну картину. І як показує життя, написане на папері не співпадає з реальністю. 

За усім цим – життя людей! 

Наголосив, аби керівництво РДА та ОТГ нарешті взяло цю ситуацію під особистий контроль та вирішило поставлені завдання у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, особливо це стосується навчальних закладів та дитячих садочків. 

За три місяці побачимо – хто і як зрозумів це. 

Також обговорили виконання завдань, поставлених Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком щодо протидії незаконному обігу і роздрібній торгівлі пальним та незаконній вирубці деревини.

Олександр Стаднік 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Люди, схаменіться й нарешті подумайте про наслідки!!!

Пам'ятайте, під дією вітру полум'я нещадне й навіть ваша домівка незабаром може опинитися в епіцентрі вогню!