Олександр Трайтлі провів оперативну нараду щодо попередження поширенню та боротьбі з коронавірусом на Миколаївщині

Ирина

Увагу, в першу чергу, буде акцентовано авіаперевезенням та роботі громадського транспорту, які потребуватимуть додаткових заходів щодо дезінфекції.

0 0
Read Time1 Minute, 51 Second

У понеділок, 27 січня, за дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка відбулася оперативна нарада щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження.

Заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі відзначив, що ситуація у світі з поширенням та боротьбою з коронавірусною інфекцією 2019-nCoV залишається напруженою, однак на місцях усі повинні бути готові сприяти попередженню вірусу та надавати необхідну медичну допомогу хворим.

Станом на 26 січня у світі зареєстровано 2 014 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції 2019-nCoV,  56 з них – летальні. Окрім Китаю, захворювання зафіксовано у 10 країнах світу.

Спільно з представниками ДУ “Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Олександром Ігнатенковим, начальником відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області Інною Яценко та керівництвом структурних підрозділів ОДА визначено першочерговий алгоритм роботи.

Увагу, в першу чергу, буде акцентовано авіаперевезенням та роботі громадського транспорту, які потребуватимуть додаткових заходів щодо дезінфекції. Окрім того, буде надано доручення та рекомендації щодо організації навчання та роботи в освітніх, спортивних, культурних  та соціальних закладах області.

Наголошено, що на території області рекомендується обмеження проведення різного роду культурно-масових заходів.  

Довідково:

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

– часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

– під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;

– уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

– якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;

– відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;

– не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Станом на сьогодні немає жодного підтвердженого випадку нового коронавірусу 2019-nCoV в Україні

Виявлений коронавірус не є новою інфекцією 2019-nCoV.

Вам Може Сподобатися