Міжміське пасажирське сполучення може запрацювати з 12 травня. Якщо дозволить МОЗ

Юрий

Але все залежатиме від показників поширення коронавірусу

0 0
Read Time53 Second

В Україні з 12 травня планується відновлення міжміського сполучення, передусім автобусного і залізничного. Авіаперевезення буде відновлено пізніше, але точна дата наразі невідома. 

Про запуск міжміського транспорту заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у інтерв’ю центральним ЗМІ. 


«Ми плануємо 12 травня відновлювати активність в містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато чого залежить від того, які показники з поширення вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіації. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати», – заявив Криклій.


За його словами, запуск транспортного сполучення буде супроводжуватися низкою обмежень для пасажирів. Це перш за все обов’язкове носіння маски, термоскринінг при посадці й тільки сидячі місця (якщо це міський транспорт). 

Водночас відновлення міжміського транспорту буде можливим тільки після узгодження з Міністерством охорони здоров’я України, тому що в них, як-то кажуть, “перша скрипка”. 

За ынформацыэю http://pplus.in.ua

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Захисні костюми та окуляри для лікарні від партії "Європейчка Солідарность"

6 травня 2020 року від політичної партії «Європейська солідарність» привезли засоби спецзахисту для потреб новобузьких медиків – спеціалізовані костюми індивідуального захисту в кількості 50 штук та 10 медичних захисних окулярів.Цей подарунок передано директору КНП «Новобузька ЦРЛ» Володимиру Лущенку. Далі представники партії направилися до людей з продуктовими наборами для нужденних. Люди […]

Вам Може Сподобатися