Засідання профорієнтаційного клубу «VИBIR»: «Я – в ресторанному бізнесі»

Ирина

Учнівська молодь ознайомилася із навчальними закладами де можна здобути професії, необхідні для роботи в ресторанному бізнесі: кухар, бармен, офіціант, адміністратор, менеджер готельного та ресторанного бізнесу.

1 0
Read Time1 Minute, 14 Second

Сьогодні в рамках першого етапу інформаційно – мотиваційного заходу за участю жінок – роботодавців та ділових партнерів Миколаївської обласної служби зайнятості «Ділова платформа служби зайнятості «Woman&Work» відбулось зсідання профорієнтаційного клубу для учнівської молоді новобужжя «VИBIR» на тему «Я – в ресторанному бізнесі» за участю фізичної – особи підприємця Ткачук Лесі Михайлівни. Бліц – інтерв’ю, влаштоване Лесі Михайлівні надало багато знань учасникам заходу про ресторанний бізнес та успіх у ньому. Ось питання, які найбільше цікавили учасників: яке Ваше хобі у вільний час, яке блюдо Ви б ще хотіли приготувати, яке саме вдале/невдале блюдо зроблене Вами, який захід, що Ви обслуговували найбільше Вам запам’ятався, що б Ви хотіли змінити у ресторанному бізнесі, страви якої кухні Вам хотілося б освоїти досконало. Цікаво було дізнатись про хобі Лесі Михайлівні – і це – не кулінарія, а вишивка – і бісером, і муліне. Учнівська молодь ознайомилася із навчальними закладами де можна здобути професії, необхідні для роботи в ресторанному бізнесі: кухар, бармен, офіціант, адміністратор, менеджер готельного та ресторанного бізнесу. «Ресторанний бізнес, послуги закладів харчування – це те, що оточує кожну людину в усіх випадках її життя. Навіть якщо хтось і не ходить до ресторану, але на сімейні свята чи заходи все рівно прагне оформлювати блюда, сервірувати стіл за зразками, які встановлює саме ресторанний бізнес. Тому з гордістю можу сказати – моя справа буде актуальною стільки, скільки людина буде харчуватись» – резюмувала Леся Ткачук. По закінченню заходу учні долучились до он-лайн анкетування щодо вивчення професійних намірів та уподобань організованого Миколаївською обласною службою зайнятості.

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Пам’ятка про самоізоляцію з метою недопущення поширення випадків COVID-19 ( Короновірусу)

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми – кашель, ускладнене дихання, підвищена температура – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливого контактування з особами, хворими на гострі респіраторні захворювання .