Семінар “Ризики нелегальної трудової міграції”

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 10 Second

В рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Миколаївської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» сьогодні, з дотриманням усіх карантинних вимог, для клієнтів Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ був організований  семінар “Ризики нелегальної трудової міграції” за участю  представника Миколаївського фонду «Любисток» Олени Катрич.

Мета заходу – роз’яснення основних ризиків нелегального працевлаштування, підвищення інформаційної обізнаності громадян щодо ризиків нелегальної трудової міграції, випадків торгівлі людьми, переваг легального працевлаштування.

Під час заходу клієнти  служби зайнятості опрацювали ті джерела вакансій, в яких є найбільше ризиків стикнутись із шахрайськими діями, практично відпрацювали викриття шахрайських схем з працевлаштування, які можна розпізнати ще під час ознайомлення з оголошеннями про вакансії, опрацювали упереджувальні дії потрапляння в трудове рабство, дізнались про організації що протидіють торгівлі людьми, отримали їхні контакти та дізнались про види допомоги, які вони надають.

Пошукачі роботи охоче ділились досвідом щодо працевлаштування за кордоном, а саме, щодо затримок заробітної плати, вилучення документів роботодавцем на три та більше місяців та іншими прикрими випадками, які можуть трапитись вразі потрапляння під вплив шахрайських дій під час нелегального працевлаштування як за кордоном так і в Україні.

Практичним заняттям під час заходу було проходження  інтерактивного онлайн квесту (у ігровій формі) з безпечного працевлаштування «Шукаєш роботу? Спробуй свої сили!». Змодельовані ситуації реального працевлаштування для  учасників квесту дали можливість відчути  ризики, приміряти на себе досвід працевлаштування в країнах Європи, Італії та на Україні. Будьте обачними! Працюймо легально

Заступник начальника відділу Світлана Помінчук

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

МОН та Google Україна ініціюють безкоштовне навчання для вчителів з використання цифрових інструментів для дистанційного навчання

«Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року