Виноградарство – перспективна галузь для працевлаштування новобужан!

Юрий

Клієнти Новобузької районної філії Світлана Прудніченкова та Ольга Молчанова визначились з працевлаштуванням у виноградарстві

0 0
Read Time32 Second

           Виноградарство галузь сільського господарства, яка  залишається однією із перспективних напрямів розвитку агробізнесу в малих формах господарювання.

Так, ФОП Бабачек М.М. продовжує створювати робочі місця для пошукачів роботи з новобужжя.  Звісно, перед працевлаштуванням необхідно отримати знання для роботи з лозою, сортуванням продукції.

Клієнти Новобузької районної філії Світлана Прудніченкова та Ольга Молчанова визначились з працевлаштуванням у виноградарстві, а роботодавець, Микола Миколайович Бабачек запропонував їм отримати знання шляхом стажування на робочому місці щодо особливостей технології виконання робіт механізованими агрегатами та виконання ручної роботи по збору врожаю за професією “виноградар”.  

Після проходження стажування Ольга та Світлана отримали робочі місця та гідний заробіток. Бажаємо роботодавцю та працівникам гарних врожаїв солодкої ягоди!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Майбутнє районних держадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції

Але і затягувати з реорганізацією РДА не потрібно, бо невизначеність демотивує працівників адміністрацій і точно не допомагає створити ефективну владу на місцях