Будьте обачні! На Миколаївщині псевдоподатківці вимагають гроші у платників податків

Юрий
0 0
Read Time56 Second

На Миколаївщині поновилися факти шахрайських телефонних дзвінків ніби-то від імені посадових осіб Головного управління ДПС у Миколаївській області.

Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв. 

За його словами, аферисти через телефонні дзвінки та смс-повідомлення вимагають від суб’єктів господарювання перерахувати кошти на спеціально відкритий рахунок з метою «вирішення» проблемних питань.

Головне управління ДПС у Миколаївській області просить платників податків бути пильними: у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Головного управління ДПС у Миколаївській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном 50-19-13, на електронні поштові скриньки, за адресами: [email protected], [email protected] або особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6. Також, про подібні випадки шахрайства повідомляйте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном: 102.

Наголошуємо, що працівники податкової служби Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України, не звертаються до суб’єктів господарювання з подібними «вимогами» і «пропозиціями» та діють виключно у правовому полі.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

"Новобузький фаховий педагогічний коледж " вітає українську спільноту з Днем народження Т.Шевченка!