Олександра Котлярова звернулась за послугами до Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ у квітні цього року

Юрий

Профайлінг” – цей курс буде корисним як в роботі бухгалтера, так і в роботі з кадрами на підприємстві, і, безсумнівно, – в повсякденному житті

2 0
Read Time1 Minute, 32 Second

Олександра Котлярова звернулась за послугами до Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ у квітні цього року. Має освіту за спеціальністю «Облік і оподаткування», кваліфікацію – бухгалтер та досвід роботи бухгалтера, інспектора з кадрів, діловода, інженера з охорони праці. Ці посади для себе вважає підходящими для пошуку роботи. В червні Олександра скористалась пропозицією фахівців служби зайнятості пройти навчання на міжнародних курсах COURSERA, зареєструвавшись безкоштовно. Сьогодні Олександра ділиться своїми враження про процес проходження навчання та отриманні нові знання на курсах.

«Добрий день, я зареєструвалась на 10-ти курсах на COURSERA. З часом – 5 відсіялось, адже я побачила, що на практиці ці знання мені не дуже знадобляться. Але інші 5 напрямків – це прорив для тих, хто прагне підвищувати самоосвіту та вдосконалювати свої навички у роботі з людьми Це такі курси як: “Управління людськими ресурсами”, “Логістика”, “Практика вирішення конфліктів”, “Організаційна діагностика” і самий – найсамий цікавий курс “Теорія брехні.

Профайлінг” – цей курс буде корисним як в роботі бухгалтера, так і в роботі з кадрами на підприємстві, і, безсумнівно, – в повсякденному житті ( завжди цікаво спостерігати коли тебе обманюють, а ти це бачиш). Навчання цікаве, дуже затягує, є можливість обирати час навчання зручний для себе – це навчання взагалі «супер», ніяких обмежень: коли є настрій – тоді і навчаєшся.

З «мінусів» та обмежень для мене особисто – це те, що багато цікавих та реально важливих курсів без субтитрів на українській мові (дякую волонтерам-перекладачам і сподіваюсь на нові переклади курсів!), навчатись на англійській мові дуже важко для сприйняття інформації, особливо професійних термінів. Як на мене, курси он лайн зараз в умовах карантину – це найкраща послуга, яку я наразі отримала від служби зайнятості.

Сертифікатів ще не маю, але сподіваюсь, що скоро отримаю. Та навіть без сертифікатів відбувається підвищення рівня знань, бо інформація на курсах викладена стисло та з реальними прикладами – не потрібно годинами сидіти і читати непотрібну на практиці теорію. З вдячністю і надією на подальшу ефективну співпрацю,

Олександра Котлярова.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Школи Новобузького району стануть міськими

Голова Миколаївської обласної ради на Новобужжі