Владислав Криклій: У Верховній Раді зареєстрували законопроект щодо заміни старих маршруток у міському транспорті

Юрий
0 0
Read Time46 Second
Автобус на зупинці станція Новий Буг

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №4583, мета якого закінчити зі старими маршрутками у міському транспорті, – написав у своєму Фейсбуку Міністр інфраструктури Владислав Криклій. –

Прийняття цього законопроекту дасть можливість нарешті вимагати від перевізників якості та залишити в минулому старі та рoзвалені автобуси.

Для цього, ми взагалі міняємо підхід та пропонуємо замість не завжди прозорих конкурсів на маршрути почати закуповувати транспортну послугу через ProZorro. Це відкрита та прозора конкуренція, а конкуренція завжди підвищує якість.

І що важливо – міста самі зможуть визначати ціну та справедливо платити за кілометри, які обслужено.

Цим ми закінчуємо дискримінацію пільговиків, так як перевізник вже отримує гроші за кілометри. Ключове слово – кілометри, а не «зібрані гроші з пасажирів».

Такий підхід також дасть можливість вимагати від перевізників не тільки обслуговування пасажирів на комфортних автобусах, але й встановлення трекерів та валідаторів для електронної оплати.

Дякую містам та експертам за співпрацю, та дуже чекаємо на прийняття законопроекту

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Спільне засідання депутатських комісії міської ради

ПЕРЕЛІК проектів рішень винесених на спільне засідання депутатських комісії міської ради 8 скликання від 25 січня 2021 року о 13.00 год. Про затвердження Регламенту  Новобузької міської ради VIIІ скликання. Про затвердження Положення про постійні комісії Новобузької міської ради. Про затвердження Положення про Старосту старостинського округуНовобузької міської ради. Про утворення Розанівського старостинського округу . Про затвердження старости […]