Оновлення державної дороги Н-14 в рамках проєкту «Велике будівництво» у Миколаївській області

Яна Хижняк

Ремонт дороги Н-14 триває

0 0
Read Time1 Minute, 51 Second

🚧На 6 окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв у Єланецькому, Новоодеському, Баштанському та Вітовському районах проходять роботи з капітального ремонту.
У поточному році Укравтодор оновить повністю дорогу державного значення Н-14 від с. Возсіятського до м. Миколаєва. Роботи ведуться одночасно чотирма підрядними організаціями.
✅На 4-х ділянках а/д Н-14 км161+204-км162+338(с.Возсіятське),км162+338-км165+000 (с.Возсіятське), км172+000-км175+000 (с.Водяно-Лорине) та км165+000-км172+000 (с.Семенівка) підрядники ТОВ «ШБ «Альтком», ВАТ «БМТ №8» та ТОВ «Ростдорстрой» виконали більшу частину робіт із запланованих.
✅Для прискорення темпів виконання запланованих робіт з капітального ремонту, працюємо навіть вночі! На ділянках км175+000-км190+000 (від с. Водяно-Лорино до повороту на с. Михайлівка) та км198+000-км235+000 (від повороту на с. Сухий Єланець – до м. Миколаїв) працівники підрядних організацій ТОВ «Ростдорстрой» та ТОВ «ЄДБК» укладають важкий цемент товщиною 26 см. На повздовжніх і поперечних швах верхнього шару на глибині 13 см укладають армувальні елементи – закладні штирі. Після установки металевих елементів (закладки арматури і дюбелів) німецький бетоноукладчикWirtgen надає бетону текстуру-в результаті поверхня виходить злегка рифлена, що потрібно для гарної зчіпки з колесами авто. Після текстурування бетон покривається рідиною, що запобігає надмірному випаровуванню вологи.
💬«Із збільшенням інтенсивності руху на автомагістралях Миколаївської області і кількості важких автомобілів у транспортному потоці об’єктивно виникають підвищені вимоги до міцності й довговічності покриттів, безпеки руху транспортних засобів і їх мінімальному впливу на навколишнє середовище. Найбільшою мірою цим вимогам відповідають цементобетонні покриття. Тому сьогодні в рамках президентської програми «Велике будівництво» основна частина старої асфальтної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв перетворюється в сучасну цементобетонну магістраль, яка для області має велике значення. Дорожні бетонні покриття є найдовговічнішими з тих, що застосовують на сьогодні в дорожній галузі України (термін служби – 25 років), вважаються більш стійкими до зносу» – пояснює очільник САД у Миколаївській області Владислав Невеселый.
‼️Нагадуємо, у зв’язку з проведенням капітального ремонту дороги з влаштуванням цементобетонного покриття, з метою ефективного та якісного проведення ремонтних робіт, вводиться обмеження руху для вантажних транспортних засобів загальною масою понад 10 тон! На а/д Н-14 встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Прес-служба САД у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Голова Миколаївської областної адміністрації побував на дорозі Казанка-Снігурівка

Проінспектував автомобільну дорогу регіонального значення Р-81 (Казанка-Снігурівка-Антонівка), яка потребує серйозного ремонту.