В уряді обіцяють зробити дорогу до кожної опорної школи

Ирина

Президент і уряд ставлять масштабні завдання в сфері інфраструктури, щоб забезпечити українців сучасним і комфортним транспортом, швидким і зручними дорогами..

0 0
Read Time36 Second

У 2020 році держава відновить 4 000 км доріг, наступний крок – дороги до опорних шкіл та лікарень. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час презентації «To do list» – змін, які планується впровадити у сфері інфраструктури та транспорту.

За його словами президент України анонсував початок великого будівництва з 1 березня наступного року по всій країні.

«Ми починаємо будувати нову країну, нову інфраструктуру, нову якість життя для кожного. Президент і уряд ставлять масштабні завдання в сфері інфраструктури, щоб забезпечити українців сучасним і комфортним транспортом, швидким і зручними дорогами», – підкреслив Владислав Криклій.

«Разом з місцевою владою робимо дороги між населеними пунктами та районами. І головне – робимо дорогу до кожної опорної школи, лікарні, інших соціальних об’єктів», – зазначив міністр інфраструктури.

Освіта.ua

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

ІІ засідання міжшкільного методичного об’єднання

Актуалізувати питання про впровадження інтегрованих уроків у початкових класах, обмінятися досвідом з даного питання, розвивати комунікабельність, сприяти самовдосконаленню вчителів початкових класів. Створити умови для успішної адаптації першокласників до шкільного колективу.