Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області поточний середній ремонт

Ирина

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами з технічного контролю Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

0 0
Read Time37 Second

Комплекс робіт з поточного середнього ремонту на ділянці а/д загального користування державного значення Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) км271+720-км279+000 (біля с.Мар’янівка) не зупиняється. Підрядною організацією виконані роботи з влаштування регенерації, ведуться роботи по влаштуванню вирівнюючого шару покриття та присипних узбіч.
Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами з технічного контролю Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Звертайте увагу! Роботи виконуютья на одній половині проїзної частини дороги з рухом транспорту по другій половині. Працює важка будівельна техніка і дорожні працівники.
Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Поїздка представників нашої волонтерської групи до зони ООС

Волонтери привезли захисникам від вдячних новобужан багато продуктів харчування, засоби гігієни, предмети побуту, теплі речі та інше