Поліпшення житлових умов потребує родина учасника бойових дій

Ирина

Найближчими днями, також за дорученням Вікторії Москаленко, планується робоча поїздка радника голови обласної ради Вікторії Матієнко до Новобузького району.

0 0
Read Time39 Second

Поліпшення житлових умов потребує родина учасника бойових дій на Сході України Олега Сураєва з Новобузького району. 9-го грудня він з дружиною побував на прийомі у голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко за участі радника голови облради Вікторії Матієнко. Як стверджує сам заявник, місцева влада не чує їх і не реагує на

звернення. Ситуація ускладнюється ще й важким станом здоров’я Олега, який погіршився внаслідок перебування у зоні бойових дій. З метою вирішення порушеного питання голова обласної ради дала доручення направити листи до відповідних інстанцій для подальшого реагування. Найближчими днями, також за дорученням Вікторії Москаленко, планується робоча поїздка радника голови обласної ради Вікторії Матієнко до Новобузького району. Під час зустрічі з представниками влади на місці говоритимуть і про розв’язання проблеми родини Сураєвих у тому числі.

Миколаївська Обласна рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Засідання Шевченківського клубу

Цього разу зібрання проводилося на першому поверсі читального залу книгозбірні, так як декілька різнопланових заходів одночасно стартувало у даному закладі.